MANYanında nedir?

YOLDA, YÜKTE, YATIRIMDA MAN YANINDA

Ağır vasıta pazarının oyuncuları iyi bilirler, bizde ticaret bir ömür sürer.
Adeta çocuklarını evlendiren iki aile gibi; iyi günde ve kötü günde, alırken ve satarken, birbirine ihtiyaç duyar her iki taraf.

Bizim önemli bir vizyonumuz var!

“Biz müşterilerimiz ile yaşam boyu iş ortağıyız. Tüm politikalarımız ve uygulamalarımız bu vizyonu canlı tutmak için var.”

Bu yolda da manyaninda.com, yeni iletişim çağında MAN’ın iş ortakları ile iletişimini kuvvetlendirmek için tasarlandı.

manyaninda.com bir ürün pazarlama web sitesinden farklı olarak okuyucusu ile konuşan, ilgi ve merak uyandırmayı arzulayan, söylemeden anlatan, öğretmeden paylaşan, MAN vizyonunun odak noktası olan “Yaşam boyu iş ortaklığı” deyimini tek kelime ile sloganlaştıran interaktif bir blog…

MAN Yanında!

‘MAN YANINDA’ bu söylem ile mesajımız açık. MAN, iş ortaklarının her zaman yanında… Öyle ki; aracı alırken, satarken, ihtiyacı olduğunda, sorunu olduğunda ve her zaman ulaşabileceği yakınlıkta…

Neden MAN?

manyaninda.com’da bu soruya cevap vereceğiz. “Tecrübe ne diyor?” öğreneceğiz. MAN dünyasında neler oluyor paylaşacağız. İş ortaklarımıza “aslanlarımızı” tanıtacağız. Sunduğumuz fırsat ve kampanyaları duyuracağız. En kolay şekilde bir MAN satış noktasına ulaşmalarına yardımcı olacak, en kısa yoldan bizimle iletişime geçmelerine olanak sağlayacağız.

Kısaca manyaninda.com’un çatısı altında iletişimi daha kuvvetli bir aile olacağız.

Sizleri de bekleriz!


MAN nerede?
Aslanlara bak!
Kaçırma!
Neden MAN?
Tecrübe ne diyor?
Neler oluyor?