MAN Yol Çalışmalarına Hazır!


MAN Yol Çalışmalarına Hazır!

17 Ekim 2016

Dokunulmamış arazideki çalışmadan, yeni karayolunu asfaltlamaya kadar karayolu yapımında inanılmaz miktarda zaman ve işçilik harcanır. İlgili birçok iş aşaması nedeniyle hem planlama hem de teknik hususlar açısından geniş otobanlardaki inşaat sahaları özellikle zorlayıcı şartları içerir.

Tüm bu çeşitli görevlerin yerine getirilmesinde kamyonlar önemli bir rol oynuyor: Temelde inşaat malzemelerinin getirilmesi veya hafriyatın kaldırılması gibi taşımacılık işlerinde kullanılsalar da, araçlar aynı zamanda vinç veya süpürme aracı üstyapısı donatılmış olarak iş makinesi şeklinde de kullanılıyorlar. Hem güvenilir performans hem de gerekli yeterlilik sağlaması nedeniyle dört serinin (TGL, TGM, TGX ve TGS) tamamındaki MAN kamyonları bu bağlamda mükemmel bir seçimdir.

İnşaat projesinin zaman çerçevesi ve bütçe sınırları dahilinde tutulması, tüm yapboz parçalarının kusursuz şekilde bir araya gelmesine bağlıdır. Ekstrem çalışma koşullarında bile düşük yakıt tüketimli ve asgari düzeyde aşınma ve yıpranma özeliğine sahip MAN araçları değerli yatırımlardır. Ayrıca, her müşteri için ihtiyaca özel çözümler ve kapsamlı bir destekleyici hizmetler portföyünün yanı sıra 75 yıllık endüstri uzmanlığıyla MAN rakiplerine fark atmaktadır.


MAN nerede?
Aslanlara bak!
Kaçırma!
Neden MAN?
Tecrübe ne diyor?
Neler oluyor?
Etiketler